zapi.pl

Blog tematyczny zawierający ciekawe inspiracje i porady.

Ślub

Gdzie zorganizować wesele marzeń w Lublinie?

Gdzie zorganizować wesele marzeń w Lublinie?

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga poświęcania czasu, ale i dobrej znajomości rynku. Nie wystarczy jedynie zarezerwowanie terminu w urzędzie czy w kościele. Przede wszystkim należy znaleźć idealną salę, która będzie sprzyjać zabawie do białego rana. Czym kierować się podczas wyboru sali weselnej i gdzie warto zorganizować wesele w Lublinie?

Od czego zacząć przygotowania weselne?

Dla pary młodej ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego też cały dzień i zabawa do białego rana muszą być dokładnie zaplanowane. Przede wszystkim należy zacząć od wybrania terminu przyjęcia. Najwięcej wesel odbywa się w miesiącach letnich, ale z racji dużego obłożenia i wyższych cen warto rozważyć inne miesiące, w których także może być piękna pogoda. Zimową porą w pięknych okolicznościach można zorganizować wesele marzeń. Po ustaleniu wstępnego terminu należy wybrać salę. Można wejść na stronę https://www.trzyroze.pl/wesela i sprawdzić dostępność terminów, a przy okazji także zobaczyć, jakie bonusy czekają na parę młodą. Wraz z salą należy zarezerwować termin ślubu, a następnie poszukać osoby, która to przyjęcie poprowadzi, sfotografuje i sfilmuje. Im bliżej przyjęcia, tym przygotowań jest więcej i trzeba skupić się na wyborze stroju weselnego, zaproszeniach, kwiatach i torcie. A to jeszcze nie wszystko. Warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach, takich jak fotobudka czy animator dla dzieci.

Jak wybrać salę na wesele?

Jedną z ważniejszych rzeczy podczas przygotowań weselnych jest znalezienie idealnej sali. Nie chodzi tu jedynie o jej wystrój, który oczywiście jest bardzo istotny, ale też o lokalizację, menu, obsługę czy możliwość rezerwacji pokojów dla gości. Sala powinna być dopasowana do liczby gości, a jej wystrój powinien być elegancki, a jednocześnie przytulny. Pięknie przystrojone stoły mają zrobić wrażenie na wszystkich gościach, a posiłki mają zadowolić najbardziej wymagające podniebienia. Dlatego należy wybrać miejsce, w którym pracują doświadczeni kucharze, a obsługa jest miła i serdeczna na każdym etapie zabawy. Równie ważny jest sam obiekt i jego standard, bo to właśnie pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wybierając salę weselną, warto wspomóc się opiniami innych par, które zorganizowały przyjęcie w danym miejscu. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, a tym samym zagwarantować sobie i swoim gościom najpiękniejszą zabawę, którą każdy będzie wspominać przez długie lata.

W jakim stylu urządzić przyjęcie weselne?

Coraz chętniej pary młode organizują wesele w konkretnym stylu, który odpowiada ich zainteresowaniom czy gustom. Jest to fajny sposób na to, by przyjęcie było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Pary młode decydują się na styl rustykalny, nowoczesny, ale też glamour czy boho. Każdy z nich jest dość charakterystyczny, co nie oznacza, że sprawdzi się w przypadku wszystkich narzeczonych. Jest to kwestia indywidualna i jeśli ktoś lubi naturę, to styl rustykalny będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli panna młoda pragnie błyszczeć i poczuć się jak księżniczka, to sala urządzona w stylu glamour będzie perfekcyjnym wyborem. Wszystko zatem zależy od indywidualnych preferencji, ale warto pamiętać, że są takie możliwości i można urozmaicić przyjęcie i przystroić salę w konkretnym stylu. Przy okazji nie wolno zapomnieć poinformować gości o takim fakcie, by mogli ubrać się stosownie na tę okoliczność. Pary młode, które marzą po prostu o eleganckim przyjęciu, mogą zdać się na doświadczenie sali weselnej, która zaproponuje dekoracje i pomoże w wyborze kwiatów, kolorów czy menu.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij