zapi.pl

Blog tematyczny zawierający ciekawe inspiracje i porady.

Ślub

Najlepsze inspiracje ślubne na sezon 2022

Najlepsze inspiracje ślubne na sezon 2022

W sezonie 2022 popularnych jest bardzo wiele trendów ślubnych. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać z najlepszymi inspiracjami ślubnymi w nadchodzącym sezonie.

Dekoracje w stylu boho

Wśród największych trendów ślubnych w sezonie 2022 można przede wszystkim wskazać dekoracje w stylu boho, które doskonale prezentują się na ślubach i weselach. Podczas planowania wesela w tym stylu warto zdecydować się na wybór wiklinowych oraz drewnianych elementów, ale także tych stworzonych z rattanu. Oprócz tego idealnie sprawdzą się delikatne rośliny, na przykład trawy pampasowe w wazonach. Całość warto urozmaicić stożkowymi świeczkami, które stworzą bardzo przyjemny nastrój.

Kolor przewodni

Kolejną istotną kwestią podczas urządzania wesela w sezonie 2022 jest wybór odpowiedniego koloru przewodniego, który ma duży wpływ na odbiór sali weselnej. Aktualnie hitem są różnego rodzaju pastele, takie jak na przykład błękit lub pudrowy róż, a nawet kolor kremowy. Warto komponować aranżacje przestrzeni z zastosowaniem wybranego koloru, ponieważ wtedy na pewno wszystko będzie się charakteryzowało wyjątkowo wysokim poziomem spójności.

Suknie ślubne

Inspiracje ślubne 2022 w bezpośredni sposób związane są także z wyborem odpowiedniej sukni ślubnej, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt. Wśród hitów mody można wskazać przede wszystkim minimalistyczne suknie ślubne, które charakteryzują się prostotą wykonania. Takie modele sukni tworzone są z dość gładkich materiałów, a ich fasony nie są zbyt skomplikowane.

Makijaż

Wśród hitów sezonu 2022 można również wskazać najlepsze trendy w makijażu. W tym przypadku również polecany jest minimalizm oraz stworzenie umiarkowanego makijażu. Powinien być stonowany oraz nadmiernie nie rzucać się w oczy. Naturalny makijaż bez wątpienia doda cerze blasku, a także ukryje wszelkie niedoskonałości. Będzie to bardzo dobre rozwiązanie, niezależnie od modelu wybranej sukni ślubnej, a także stylu aranżowanego wesela.

Fryzury

Ślubne inspiracje na sezon 2022 związane są także w bezpośredni sposób z wyborem najlepszej fryzury. W tym przypadku również króluje minimalizm, dlatego najbardziej polecane są proste oraz naturalne fryzury. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą rozpuszczone włosy z dodatkowymi ozdobami, na przykład w formie opasek. Dzięki temu kobieta będzie się prezentowała bardzo dziewczęco i na pewno zachwyci otoczenie swoim wyglądem. Oprócz luźnych włosów polecane są także wszelkie fryzury w stylu boho. Wśród nich można na przykład wymienić luźne warkocze w formie kłosów.

Szwedzki stół

Na weselach w sezonie 2022 bardzo dużą popularnością cieszy się takie rozwiązanie jak szwedzki stół, dlatego warto się nad nim zastanowić. Szczególnie chętnie wybierane są szwedzkie stoły w wersji regionalnej. Znajdują się na nich wyjątkowe produkty z poszczególnych obszarów kraju, dzięki czemu podczas wesela można spróbować ich wyjątkowego smaku oraz aromatu. Najczęściej na szwedzkich stołach można znaleźć wyroby mięsne, a także nabiał.

Udostępnij