zapi.pl

Blog tematyczny zawierający ciekawe inspiracje i porady.

Ślub

Profesjonalna fotoksiążka ślubna – jak ją zrobić?

Profesjonalna fotoksiążka ślubna – jak ją zrobić?

Chcesz mieć piękną i elegancką pamiątkę ze ślubu? Nie chcesz zlecać fotografowi przygotowania albumu, bo lubisz mieć kontrolę nad efektem? Profesjonalną fotoksiążkę ślubną możesz na szczęście przygotować samodzielnie. Zobacz, jak to zrobić.

Piękne kadry ze ślubu, wesela i sesji młodej pary wymagają wyjątkowej oprawy. Możesz umieścić je w klasycznym albumie lub w fotoksiążce ślubnej. Albumy mogą być piękne, ale jest z nimi kilka kłopotów. Spójrz, dlaczego zamówienie spersonalizowanej fotoksiążki ze ślubu może być najlepszą decyzją co do wyboru ślubnej pamiątki. 

Ślubny album fotograficzny – co może pójść nie tak? 

Możesz zamówić odbitki Waszych ślubnych zdjęć i umieścić je w albumie. Najpopularniejsze i dostępne niemal wszędzie są albumy z foliowymi kieszonkami na zdjęcia. Przyznajmy to od razu: nie jest to szczególnie elegancka forma albumu… 

Znacznie bardziej obiecująco wygląda album, do którego wklejamy zdjęcia. Jego karty mogą być wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, a okładka oprawiona w luksusowy materiał – np. w lniane płótno lub naturalną skórę. Pięknie wyglądają również albumy ślubne z drewnianymi okładkami. Mimo szeregu zalet, album ślubny do wklejania zdjęć to nie zawsze dobry pomysł… 

Zdjęcia ze ślubu mają szczególną wartość. Gdy do nich wracamy, ożywają nasze wspomnienia z przygotowań do tego wyjątkowego dnia, z uroczystości, z czasu spędzonego z bliskimi w radosnej atmosferze. Dlatego te właśnie fotografie warto potraktować ze szczególną dbałością. 

Jeśli masz artystyczną duszę i słyniesz z zegarmistrzowskiej precyzji – istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój album ślubny będzie piękny. Jeśli jednak nie masz pewności co do swoich umiejętności plastycznych lub manualnych – poszukaj alternatywy! Krzywo przyklejone zdjęcia, sklejone strony, plamy z kleju, zagięte rogi nie do końca doklejonych fotografii – to wszystko widać w albumach, które miały być eleganckie, a dziś wcale nie lubimy do nich zaglądać, bo efekt nie powalił nas na kolana… 

Profesjonalna fotoksiążka ślubna 

Mamy dziś rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na jakości i którzy chcą mieć udział w procesie projektowania albumu, ale jednocześnie nie czują się na siłach, by zgłębiać tajniki estetycznego scrapbookingu. 

Profesjonalna fotoksiążka ślubna to doskonały sposób na zamknięcie fotografii w poręcznym albumie. Wysoka jakość wydruku, dobrej jakości papier fotograficzny, spersonalizowana okładka, elegancki wygląd i możliwość edycji każdej ze stron – to nie tylko zalety fotoksiążek ślubnych, ale też argumenty za tym, by wybrać właśnie profesjonalną fotoksiążkę, którą można zamówić w Empik Foto. Jak to zrobić? 

  1. Dodaj zdjęcia. Bez obaw – w razie zmiany zdania co do wyglądu fotoksiążki, dodane zdjęcia będzie można usunąć lub zmienić ich kolejność. 
  2. Wyedytuj zdjęcia. W tym kroku mieści się nie tylko kadrowanie, ale też ustawianie kształtu pola, w którym dana fotografia ma się znaleźć i jeszcze kilka innych opcji. 
  3. Dodaj tekst i sformatuj go – do fotoksiążki możesz dodać nie tylko same opisy zdjęć, ale również wszelkie istotne dla Ciebie informacje czy opisy wspomnień. Treści da się oczywiście formatować – zmieniać rodzaje pisma, kolory, wielkość liter itp. 
  4. Ozdób swoją profesjonalną fotoksiążkę ślubną za pomocą pięknych teł oraz klipartów z bogatej kolekcji dostępnej w edytorze Empik Foto. 
  5. Przejrzyj swój projekt i zamów piękną ślubną fotoksiążkę. 

Za dużo zdjęć, za mało stron w fotoksiążce? Nie martw się – strony również możesz dodać do swojego projektu. W tradycyjnym albumie z pewnością tego nie zrobisz!

Artykuł partnera

Udostępnij