zapi.pl

Blog tematyczny zawierający ciekawe inspiracje i porady.

Moda

Wesele w stylu pałacowym, czyli kobieta może stać się księżniczką

Wesele w stylu pałacowym, czyli kobieta może stać się księżniczką

Pewnie wiele kobiet przypomina sobie zabawę z dzieciństwa, kiedy to stawały na ślubnym kobiercu koło swojego wyimaginowanego męża. Dziewczynki czują się jak prawdziwe księżniczki. Ich marzenie z dzieciństwa może stać się rzeczywistością. Każda kobieta może czuć się jak księżniczka, która swoje wesele będzie miała w prawdziwie pałacowych wnętrzach.

Wyjątkowy ślub i wyjątkowe wesele

Kobieta i mężczyzna dążą do tego, aby ich ślub oraz wesele były wyjątkowe. Starannie planują każdy element, który będzie miał wpływ na charakter wesela. Ważna jest również sala, która może być pałacowym wnętrzem lub też charakterem przypominać takie miejsce. Doskonale oddaje to Hotel Vesaria, który można obejrzeć na stronie https://www.vesaria.pl/wesela. Jeżeli tylko ktoś chciałby zorganizować wesele w Lublinie, to koniecznie musi tam zajrzeć. Tym bardziej że takie wnętrze doskonale oddaje wyjątkowość tego uroczystego dnia. Wbrew pozorom, nie są one pełne przepychu i luksusu. Każda osoba w takim miejscu będzie czuła się komfortowo, jedząc i bawiąc się do białego rana.

Wesele w stylu glamour

Jeżeli tylko komuś odpowiada taki klimat, to ma okazję do tego, aby urządzić wesele w stylu glamour. Elegancja i blask to dwie główne cechy charakterystyczne dla tego stylu, który cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością. Tym bardziej że każda para będzie mogła zdecydować się na bogactwo dekoracji (aczkolwiek nie należy przesadzać z ich ilością, ponieważ wnętrze może wydawać się nieco przytłoczone) i piękne połączenia kolorów. Ważne jest to, aby zawsze postawić na pewną równowagę, dzięki czemu uda się utrzymać harmonię, finezję i wyjątkową klasę. Pomimo tego, że do wyboru jest tak wiele pięknych dekoracji, należy pamiętać o podstawowej zasadzie – więcej wcale nie oznacza lepiej.

Idealna sala na wesele w stylu glamour

Decydując się na wybór sali w tym modnym stylu, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii.

Jedną z nich jest odpowiednia pojemność. Tak, aby mieć pewność, że wszystkie zaproszone osoby będą miały szansę czuć się wygodnie i komfortowo. Z drugiej jednak strony, sala nie może być za duża, ponieważ goście będą „ginąć” w zbyt dużej przestrzeni, co też niekorzystnie będzie wpływać na zdjęciach. Jeżeli ktoś zaprasza na wesele 100 osób, to też taka powinna być pojemność. Nie ma po co jej zwiększać, ponieważ zawsze należy wziąć pod uwagę to, że ok. 10% osób zaproszonych z różnych względów może nie pojawić się na zabawie. Z kolei za mała sala może powodować dyskomfort u gości, którzy szybko będą chcieli powrócić z tego powodu do domu.

Jak ważne są detale w przypadku stylu glamour?

Wybierając sale na wesele w stylu glamour, należy zwrócić uwagę także na detale. Co to dokładnie oznacza? Wybór sali o charakterze pałacowym, która wspomniana była już na samym początku. Jeżeli para wybierze salę boho, rustykalną karczmę lub wnętrza w stylu loftowym, to będzie musiał za dużo napracować się przy dekoracjach. Lepiej z góry postawić na salę urządzoną w stylu glamour, która świetnie będzie oddawać charakter wesela. Takich sal pałacowych nie brakuje i wystarczy jej poszukać.

Nie ma co ukrywać, ale szukanie sali zajmuje nieco czasu. Nie warto załatwiać tego wszystkiego na ostatnią chwilę. Szczególnie jeżeli komuś zależy na konkretnej dacie. Najpiękniejsze sale zarezerwowane są z reguły na rok, dwa lata do przodu. Tak więc należy od razu podjąć się poszukiwania sali, aby mieć pewność, że w wymarzonym momencie będzie można wziąć ślub i bawić się na wspaniałym weselu z innymi osobami.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij